Matematika 7. ročník

Název: Racionální čísla opakování

označení: VY_32_INOVACE_S3M3   autor: Mgr. Josef Fiedler

Anotace:Test je určen pro žáky 7. třídy a slouží k procvičení postupů výpočtů u racionálních čísel (zlomky, desetinná čísla, postupy výpočtů). Můžete využít i jako opakování na úvod 8. ročníku.

Název: Rovnoběžníky, lichoběžníky

označení: VY_32_INOVACE_S3M5   autor: Mgr. Josef Fiedler

Anotace:Test je z geometrie a je určen pro žáky 7. třídy (nebo jako opakování pro 8. – 9. ročník). Slouží k procvičení teorie týkající se rovnoběžníků, lichoběžníků.

Název: Procvičování převodů jednotek délky

označení: VY_32_INOVACE_S3M8   autor: Mgr. Josef Fiedler

Anotace:Procvičení převodů jednotek délky. Test je určen pro 6. – 9. ročník a předpokládá znalosti desetinných čísel.

Název: Procvičování převodů jednotek plochy

označení: VY_32_INOVACE_S3M9   autor: Mgr. Josef Fiedler

Anotace:Procvičení převodů jednotek plošného obsahu.  Test je určen pro 6. – 9. ročník a předpokládá znalosti desetinných čísel a znalost pojmů jako je např. výměra.

Název: Jednotky objemu

označení: VY_32_INOVACE_S3M18   autor: Mgr. Josef Fiedler

Anotace: Procvičení převodů jednotek objemu. Test je určen pro 6. – 9. ročník a předpokládá znalosti desetinných čísel.