Konverzační soutěž v angličtině a Duolingo Challenge

zveřejněno 27. 4. 2023

V průběhu března a dubna jsme soutěžili v angličtině. Jako první bylo krajské kolo Konverzační soutěže v angličtině, kde naši školu skvěle reprezentovali Verča Fialová ze 6. A (kategorie 6. a 7. ročník) a Tonda Thiele z 8. C (kategorie 8. a 9. ročník). Oběma moc děkujeme a gratulujeme za skvělé výkony!
Druhou soutěží byla Duolingo Challenge, ve které měli žáci za úkol po dobu měsíce března pilovat angličtinu a nasbírat nejvíce bodů či dosáhnout největšího postupu. Soutěž jsme vyhodnotili po jednotlivých ročnících. Za 5. ročník si odnesla cenu Zuzka Bartošová z 5. A, v 6. ročníku pak Verča Pipková (6. B), Natka Pokorná (6. A) a Jolča Špůrová (6. B). V 7. ročníku vyhrála jednoznačně Aneta Zimmermannová ze 7. B. V 8. ročníku si cenu zasloužili Viky ŠulcováNatka Zbraňková (obě 8. A) a Tonda Thiele (8. C). 9. ročník ovládli Honza Pábl (9. A), Aneta Bulvová (9. B), Terka Therová (9. B) a Martin Halama (9. C). Všem soutěžícím ještě jednou děkujeme.