POHÁDKOVÉ SPANÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

zveřejněno 12. 4. 2024

Jak vypadá škola a školní družina v noci? Jsou zde nějaká strašidla a duchové? Usnu vůbec bez maminky na karimatce a ve spacáku? A jak bude vypadat snídaně?Odpovědi na všechny otázky už zná 129 dětí, které se zúčastnily v pátek 5. 4. 2024 Pohádkového spaní ve školní družině. Nejprve děti zhlédly vystoupení loutkového divadla Kozlík, které přijelo s pohádkou, Jak šel Kozlík do světa. Následovaly soutěže, hádanky a kvízy s pohádkovou tematikou. Nakonec děti prošly stezkou odvahy přes školu až do školní družiny, kde na ně čekala pohádka na dobrou noc. Děti si zaslouží pochvalu za odvahu, statečnost a hlavně ukázněnost. Maminkám děkujeme za dobroty k snídani a tatínkům za pomoc se stěhováním stolů.